Fjalor Çek - Anglisht:

článek

Ne kemi gjetur fjalët e mëposhtme anglisht dhe përkthimet për "článek":
Çek Anglisht
Pra, kjo është se si ju thonë "článek" në anglisht.
 
Shprehjet që përmbajnë "článek":
Çek Anglisht
.
Deri tani, 6,478,580 fjalët dhe shprehjet janë kontrolluar, sot në mesin 34,337.
Tags: článek, article, editorial, item, member, text, text, article
 
Vendos kodin e mëposhtëm kudo që ju dëshironi widget fjalor të paraqiten në faqen tuaj te internetit:


Widget do të duket si ky:


Mundësuar nga dictionaryczechenglish.com
Mbjell këtë fjalor në faqen tuaj:

Kliko këtu për të marrë të nevojshme kodin HTML
0.6872 / 0.1601 (49)
Mbrapsht në krye